הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר

Hub

מלון דיאגילב תל אביב - HOTEL AND HUB

HUB – חלל עבודה שיתופי

HUB  – חלל עבודה שיתופי הממוקם בלב העיר, במלון דיאגילב לופט – מלון אמנות חיה. בזכות המיקום המרכזי והנגישות הנוחה, מתחם העבודה מושך אליו פרילנסרים, יזמים צעירים, מעצבים ובעלי מקצועות חופשיים שזקוקים לעמדת עבודה במרכז העיר, על בסיס קבוע או משתנה.
הHUB נמצא בקומת הביניים של המלון ומכיל כ – 40 עמדות עבודה לשימוש המנויים שלנו. בניגוד לחללי עבודה משותפים אחרים בעיר, אנו מזהים את הקושי במציאת חלל עבודה בתל אביב, שמתאים לצרכיו המקצועיים והכלכליים של המשתמש ולכן מנוי בהאב אפשרי לא רק על בסיס חודשי אלא גם על בסיס יומי בעלות סימלית של 50 ש”ח לאדם (בתוספת מע”מ).
מתחם העבודה בHUB כולל: אינטרנט מהיר, שקעים לכל עמדה, לוחות מחיקים ומסכי LED ניידים. לרשות המנויים קיימים גם אזורי ישיבה אלטרנטיביים כגון: הפטיו הירוק והיפיפה של המלון ובר/קפה באקסטייג’ .
בנוסף, המנויים החודשיים שלנו נהנים מהנחה של 30% בבר/קפה באקסטייג’ ומתעריף מוזל לשימוש בחדר הישיבות במלון.
קסמו של מתחם ה HUB נמצא בהיותו חלק מההתרחשות היומיומית במלון דיאגלב לופט, חלל העבודה ממוקם מעל קומת הגלרייה של המלון ומנויי ה HUB לוקחים חלק פעיל בפעילות המגוונות של המלון.
סביבת העבודה הדינמית, יחסי הגומלין והאינטרקציה היעילה, תורמת ומספקת את הכלים לממש את הפוטנציאל העסקי והאישי של משתמשי ה HUB אשר נהנים מערך מוסף וסינרגיה בינלאומית.
ה HUB בדיאלגב יכול לשמש כחלל עבודה להשכרה, וכמוכן, ניתן להשכירו לאירועים בשעות הערב ובתיאום מראש.-

 

לקבלת הצעה:

טלפון: 050-5744722