הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר

חדר ישיבות

מלון דיאגילב תל אביב - חדר ישיבות

חדר ישיבות במרכז תל אביב

חדר  ישיבות במרכז תל אביב, ממוקם במלון דיאגלב לופט – מלון אמנות חיה, בלב מרכז העסקים והתרבות של תל אביב. חדר הישיבות שלנו מאובזר בציוד טכני איכותי : מסכים ענקיים, אינטרנט חופשי, מקרן, חיבור למחשבים, לוח מחיק וציוד משרדי.  ציוד טכני מתקדם מאפשר לקיים כל סוג של התכנסות עסקית בנוחות, מקצועיות ופרטיות. ניתן להשכיר את חדר הישיבות על בסיס שעתי וכן על בסיס יומי.
חדר הישיבות יכול להכיל עד 14 משתתפים והוא מתאים לקיום מפגשים עיסקיים כגון: ישיבת מנהלים, פגישות משא ומתן, ישיבת דרקטוריון, אירועים עסקיים קטנים, התכנסות אינטימית ועוד.
אנו מבינים שישיבות מקצועיות יכולות להימשך שעות ארוכות ולכן, על מנת להקל על האורחים ולהנעים את שהותם, חדר הישיבות מצוייד גם במכונת קפה, תה, שתייה קלה ואפשרות להזמין מתפריטי נשנושים וכיבוד מגוונים.
לרשות משתמשי חדר הישיבות קיימים גם אזורי ישיבה אלטרנטיביים כגון: הפטיו הירוק והיפיפה של המלון ובר הקפה באקסטייג’ בו הם זכאים להנחה של % 30.
מיקומו של חדר הישיבות במלון דיאגלב לופט, מאפשר לאורחיו לקחת חלק בהתרחשות התרבותית היומיומית במלון.  משתמשי חדר הישיבות מוזמנים לקחת חלק בפעילות המגוונות של המלון ולהנות מסביבת עבודה דינמית ומפרה. יחסי הגומלין והאינטרקציה עם אורחי המלון, תורמים ערך מוסף ומספקים את הכלים לממש את הפוטנציאל העסקי והאישי באווירה בינלאומית.
חדר הישיבות נגיש מאוד למגיעים עם רכב פרטי וכן למגיעים בתחבורה ציבורית, בנוסף קיימת במתחם אופצייה לחנייה בתשלום

לקבלת הצעה:

טלפון: 050-5744722