הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר

הלופטים

מלון דיאגילב תל אביב - LOFTS

הלופטים – אירועים ומפגשים קטנים

הלופטים שלנו מתאימים לאירועים ומפגשים קטנים באווירה לא פורמאלית. דיאגילב לופט מלון אמנות חיה מציע 54 לופטים מרווחים, כל אחד מחדרי המלון שלנו  מאובזר באופן שיאפשר לכם לעבוד בנוחות ופרטיות. החדר כולל מסך, גישה לאינטרנט מהיר, לוח מחיק וציוד משרדי, מכונת קפה ותה, שתייה קלה, מקרר ועוד. 
במלון קיימים חללי פגישות מעוצבים המתאימים לכל מטרה: מפגשי אופסייט, פיתוח מנהלים, הדרכות, אירועי חברה, אימונים אישיים, פגישות עם אורחים מחו”ל, פגישות משא ומתן, אירועים פרטיים, ימי הולדת, ימי כיף, אירועים משפחתיים ועוד.
לרשות משתמשי חדרי המלון קיימים אזורי ישיבה אלטרנטיביים: הפטיו הירוק והיפיפה של המלון ובר הקפה באקסטייג’. יתרונו של השכרת חדר בבית מלון בהיותו חלק מההתרחשות היומיומית במלון דיאגלב לופט. אורחי חדרי המלון מוזמנים לקחת חלק בפעילות המגוונות של המלון ולהנות מסביבת עבודה דינמית ומפרה. יחסי הגומלין והאינטרקציה עם אורחי המלון תורמים ערך מוסף ומספקים את הכלים לממש את הפוטנציאל העסקי והאישי באווירה בינלאומית.
זו החוויה האורבנית התל אביבית שמלון דיאגילב מספק לאורחיו. המלון שוכן בסמוך לשד’ רוטשילד, בלוקיישן מושלם לכל אירוע פרטי או עסקי. במקום גלרייה לאמנות עכשווית, עם תערוכות מתחלפות ובר-קפה המקיים אירועי אמנות לעיתים קרובות. בשל אופיו האמנותי של המלון, השהייה בו ולו גם הקצרה ביותר, הופכת לחוויה של ממש. המלון נגיש מאוד למגיעים עם רכב פרטי וכן למגיעים בתחבורה ציבורית, בנוסף קיימת במתחם אופצייה לחנייה בתשלום.הלופטים

לקבלת הצעה:

טלפון: 050-5744722