הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר

עלינו

דיאגילב לופט – מלון אמנות חיה, הוא מלון בוטיק מעוצב, השוכן במרכז תל אביב, בלוקיישן מושלם לכל אירוע עסקי או פרטי.
מלון דיאגילב מציע תכנים תרבותיים מגוונים. המלון נושא את שמו של סרגיי דיאגילב, אמרגן רוסי יוצא דופן ורב-אשכולות שפעל בפריז בתחילת המאה העשרים וייסד את להקת המחול פורצת הדרך “Ballets Russes“. ביצירות הלהקה דיאגילב שיתף פעולה עם טובי האמנים והמלחינים של אותה התקופה: פיקאסו, מאטיס, בראק, בקסט, גונצ’רובה ולריונוב שעיצבו את תפאורת הבמה וכן צ’ייקוסבקי, שופן, רוסיני, פרוקופייב, דבוסי, סאטי ורבים אחרים שהלחינו את מוסיקה. 
בשל אופיו האמנותי של המלון, השהייה בו ולו הקצרה ביותר, הופכת לחוויה תרבותית וחושית שלמה. המלון פועל ברוח זו עם דגש מיוחד על אמנות פלסטית. על רקע רצפות בטון מוחלק ותקרות חשופות, קירות המלון מעוטרים בכ– 700 יצירות מקוריות של אמנים ישראלים עדכניים. במלון פועלת גלריה לאמנות ישראלית עכשווית המציגה תערוכות מתחלפות של טובי האמנים והיוצרים צעירים ומבוססים כאחד.

במלון קיימים מספר חללים הנותנים מענה לאירועים פרטיים קטנים החל  מימי הולדת ומפגשי חברים ועד אירועים עסקיים גדולים כגון: כנסים, ימי עיון, סדנאות, השקות, סמינרים, ימי גיבוש, אירועי חברה ועוד.

לצד הפעילות האמנותית והתרבותית , קיים במלון גם חלל עבודה שיתופי- Hub – המהווה חממה ליזמים צעירים, סטודיו מקצועי למחול בו מתקיימות חזרות פתוחות וסגורות, בר/קפה צמחוני – “BackStage“, חדר ישיבות מאובזר להשכרה ועוד. על גג המלון – גינת ירק אורגנית לצד בר-מסעדה – “UP STAGE“, עם מבט פנוראמי של 360 מעלות על העיר תל-אביב.

החללים במלון מאופיינים באווירה צעירה, אולם כנסים מעוצב לצד קפה-בר תל אביבי טרנדי, גינות ירוקות הנסתרות מהעין ונישות חבויות, כל אלה ועוד, יוצרים חוויה מושלמת לאירוע בלתי נשכח.

לקבלת הצעה:

טלפון: 050-5744722